Lokaleoversigt

Lokaleoversigt

31001 Elektriske kredsløb 1 E18
Dag og tidspunktTypeLokale
Tirsdag 25/9 (08:00-10:00)Grupperegning 03Bygning 324 holdlokaler 040+050+060+070
Tirsdag 25/9 (10:15-12:00)Forelæsning 04Bygning 306 auditorium 31
Tirsdag 2/10 (08:00-10:00)Grupperegning 04Bygning 324 holdlokaler 040+050+060+070
Tirsdag 2/10 (10:15-12:00)Forelæsning 05Bygning 306 auditorium 31
Tirsdag 9/10 (08:00-10:00)StandpunktsprøveBygning 324 holdlokaler 040+050+060+070
Tirsdag 9/10 (10:15-12:00)Forelæsning 06Bygning 306 auditorium 31
Tirsdag 23/10 (08:00-10:00)Grupperegning 06Bygning 324 holdlokaler 040+050+060+070
Tirsdag 23/10 (10:15-12:00)Forelæsning 07Bygning 306 auditorium 31
Mandag 29/10 (13:00-16:00)Reservation Øvelse 1 Hold A-mandagBygning 325, stueetagen, laboratorierne 039 og 047
Tirsdag 30/10 (08:00-10:00)Grupperegning 07Bygning 324 holdlokaler 040+050+060+070
Tirsdag 30/10 (10:15-12:00)Forelæsning 08Bygning 306 auditorium 31
Tirsdag 30/10 (13:00-16:00)Reservation Øvelse 1 Hold B-tirsdagBygning 325, stueetagen, laboratorierne 039 og 047
Mandag 5/11 (13:00-16:00)Reservation Øvelse 1 Hold C-mandagBygning 325, stueetagen, laboratorierne 039 og 047
Tirsdag 6/11 (08:00-10:00)Grupperegning 08Bygning 324 holdlokaler 040+050+060+070
Tirsdag 6/11 (10:15-12:00)Forelæsning 09Bygning 306 auditorium 31
Tirsdag 6/11 (13:00-16:00)Reservation Øvelse 1 Hold D-tirsdagBygning 325, stueetagen, laboratorierne 039 og 047
Mandag 12/11 (13:00-16:00)Reservation Øvelse 2 Hold A-mandagBygning 325, stueetagen, laboratorierne 039 og 047
Tirsdag 13/11 (08:00-10:00)Grupperegning 09Bygning 324 holdlokaler 040+050+060+070
Tirsdag 13/11 (10:15-12:00)Forelæsning 10Bygning 306 auditorium 31
Tirsdag 13/11 (13:00-16:00)Reservation Øvelse 2 Hold B-tirsdagBygning 325, stueetagen, laboratorierne 039 og 047
Mandag 19/11 (13:00-16:00)Reservation Øvelse 2 Hold C-mandagBygning 325, stueetagen, laboratorierne 039 og 047
Tirsdag 20/11 (08:00-10:00)Grupperegning 10Bygning 324 holdlokaler 040+050+060+070
Tirsdag 20/11 (10:15-12:00)Forelæsning 11Bygning 306 auditorium 31
Tirsdag 20/11 (13:00-16:00)Reservation Øvelse 2 Hold D-tirsdagBygning 325, stueetagen, laboratorierne 039 og 047
Mandag 26/11 (13:00-16:00)Reservation Øvelse 3 Hold A-mandagBygning 325, stueetagen, laboratorierne 039 og 047
Tirsdag 27/11 (08:00-10:00)Grupperegning 11Bygning 324 holdlokaler 040+050+060+070
Tirsdag 27/11 (10:15-12:00)Forelæsning 12Bygning 306 auditorium 31
Tirsdag 27/11 (13:00-16:00)Reservation Øvelse 3 Hold B-tirsdagBygning 325, stueetagen, laboratorierne 039 og 047
Mandag 3/12 (13:00-16:00)Reservation Øvelse 3 Hold C-mandagBygning 325, stueetagen, laboratorierne 039 og 047
Tirsdag 4/12 (08:00-10:00)Grupperegning 12Bygning 324 holdlokaler 040+050+060+070
Tirsdag 4/12 (10:15-12:00)Forelæsning 13Bygning 306 auditorium 31
Tirsdag 4/12 (13:00-16:00)Reservation Øvelse 3 Hold D-tirsdagBygning 325, stueetagen, laboratorierne 039 og 047
Onsdag 12/12 (08:00-09:30)31001 Q&A
Torsdag 13/12 (13:00-14:30)31001 Q&A
Fredag 14/12 (09:00-18:00)Eksamen, 4 timer, skriftlig, multiple-choice


Tilbage til søgeresultater



Lokaleugeskema
Her kan man få vist ugeskemaer for alle centralt disponerede undervisningslokaler Herunder kan der søges på et eller flere kurser og få vist hvornår og hvor undervisningen finder sted